MÖBLER / Bord / Lampbord 10684389

nr 1068 4389

Lampbord

med klaffar, Engelsk modell, längd: 45 + 2x15, djup: 38 cm, höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 november 2016
kl 18:15:30